سابقه فالیت

بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تولید و عرضه مواد نسوز

درباره کیان نسوز

با ما بیشتر آشنا شوید

تنوع محصولات

در کیان نسوز بالاترین تنوع محصولات را برای شما فراهم کرده ایم

دراره ما بیشتر بدانید

درباره ما

شرکت کیان نسوز آداک در راستای اعتلای صنعت کشور تولید قطعات خاص و عمومی را با استفاده از دانش و تلاش مهندسین و متخصصین ایرانی از سال 89 آغار نموده که این قطعات شامل طیف وسیعی از قطعات تعویضی و یدکی صنایع مختلف می باشد.

سعی و تلاش ما این بوده که تمامی این قطعات از مواد اولیه با کیفیت بالا و مطابق استانداردهای معتبر جهانی تهیه تا محصولی مشابه و در مواردی بهتر از قطعات اصلی و با قیمتی ارزانتر از منابع خارجی تولید و در اختیار کارخانجات مختلف قرار گیرد.

توجه دائمی ما به کیفیت مواد اولیه و بهبود مستمر در طراحی و ساخت قطعات عملکردی قابل اطمینان را تضمین نموده است.

این شرکت تا کنون توفیق همکاری با صنایع مختلفی مانند: نفت و گاز , پتروشیمی , نیروگاهها , پالایشگاه , کاغذ سازی , دارو سازی , مواد غذایی , روغن نباتی , لبنیات , تایر سازی , و... را داشته و توانسته است با ارائه قطعات مورد تائید و دریافت تائیدیه های کتبی توان خود را در خصوص ارائه قطعات قابل رقابت اثبات نماید.

نوار های نسوز، برای عایق بندی حرارتی و در برخی کارخانجات در جهت عایق بندی الکتریکی کاربرد دارند. نوار نسوز همانند دیگر محصولات مرتبط با پارچه نسوز، بسته به جنس الیاف به کار رفته در آن ، ویژگی های متمایزی خواهد داشت. نوار نسوز در اندازه ها و عرض های متفاوت قابل عرضه می باشد. پارچه های نسوز در انواع متفاوتی همچون نخ ، طناب ، پارچه و نوار نسوز می باشند. معمولا این پارچه ها از الیافی مانند الیافت شیشه یا فایبرگلاس و الیاف سرامیک یا فایبر سرامیک ساخته شده اند. همچنین برای پارچه های نسوز خاص تر ، الیافی نظیر سیلیکا ، آرامید ، گرافیت و …. ممکن است به کار رود. برای افزایش مقاومت مکانیکی و شیمیایی ، گاهی اوقات پارچه نسوز را با فویل آلومینیوم پوشش می دهند که باعث می شود آسیب کمتری به پارچه رسیده و تحمل حرارتی آن تا هشت صد درجه برسد.